Technolog produkcji
  • Mogielnica
Mogielnica, Mogielnica, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku technologa produkcji w branży FMCG? szukasz pracy na jedną zmianę, gdzie będziesz mógł/mogła się rozwijać?

świetnie! Obecnie do jednej z firm na terenie Mogielnicy (pow. grójecki, woj. mazowieckie) poszukujemy technologa produkcji!

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku technologa produkcji w branży FMCG min. 3 lata,
  • znajomość w stopniu użytkowym programu Excel
  • wykształcenia wyższego technicznego, najlepiej kierunkowe
  • komunikatywności
  • znajomości procesów technologicznych FMCG
  • otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjno-technologicznych,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas określony),
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia i umiejętności!
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
  • pracę stacjonarną na pełen etat - w nagłych przypadkach możliwość pracy zdalnej

Zadania

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych ,produkcyjnych, procesowych, jakościowych,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • wdrażanie dobrych nawyków z zakresu technologii wśród pracowników produkcji,
  • budowa, weryfikacja nowych produktów w organizacji
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji,
  • przygotowywanie i wydanie dokumentacji produkcyjnej,
  • tworzenie instrukcji, procedur dot. procesów technologicznych oraz organizacji stanowisk pracy,
  • nadzór nad parkiem maszynowym, opieka nad wyposażeniem linii
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych,
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii produkcji i kontroli wyrobów,
  • opracowywanie specyfikacji technicznych dla produktów i procesów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działami powiązanymi
  • udział w rozwoju systemów klasy ERP,
  • podnoszenie swoich kompetencji.

  • Praca Mogielnica
  • Pracownik produkcji Mogielnica
  • Mogielnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064