Eksport Manager
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją na rynki zagraniczne, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowiska Eksport Manager.

Poszukujemy kandydatów na następujące rynki:

• Hiszpania i Portugalia

• Włochy, Słowenia i Chorwacja

• Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia

• Francja

• Niemcy.

Zakres obowiązków:

•Pozyskiwanie nowych klientów za granicą

•Obsługa bazy danych klientów i dystrybutorów i rozwój współpracy

•Realizacja planów sprzedaży

•Budowa oraz rozwój długotrwałych i stabilnych relacji handlowych

•Analiza rentowności projektów

•Analiza trendów, danych rynkowych, potrzeb zakupowych oraz innych czynników wpływających na biznes w branży elektroniki użytkowej/smartwatchy

•Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych oraz udział w podróżach zagranicznych i wystawach handlowych.

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej i pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach eksportowych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane wykształcenie branżowe
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego i/lub hiszpańskiego i/lub portugalskiego i/lub francuskiego i/lub niemieckiego i/lub chorwackiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Miejsce zamieszkania: Polska lub Hiszpania lub Włochy lub Wielka Brytania lub Francja lub Niemcy

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży elektroniki użytkowej i/lub smartwatchy

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o UoP lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy w tym samochód służbowy dla kandydatów z Polski
  • Hybrydowy czas pracy - po okresie wdrożenia 1 do 2 dni w tygodniu praca w siedzibie Firmy w Kielcach ( kandydaci z Polski).
  • Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Dyrektora Eksportu odpowiedzialnego za wszystkie rynki eksportowe w Firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowy urlop

Garett jest liderem sprzedaży smartwatchy dziecięcych w Polsce oraz jednym z głównych graczy w segmencie urządzeń elektronicznych do domowej pielęgnacji całego ciała. Produkty z logo marki dostępne są w największych sieciach elektromarketów w Polsce m.in.: MediaExpert, RTVEUROAGD, Empik, Komputronik, Neonet, Media Markt oraz w ponad 19 krajach w Europie. Wizją marki Garett jest zapewnienie bezpiecznych produktów dla jak największej liczby konsumentów, aby mogli cieszyć się aktywnym i zdrowym stylem życia przy użyciu nowoczesnych technologii.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179