Investment Development Manager
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Telecom Infrastructure Partners Sp.z o.o.
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy w następujących regionach:
LUBUSKIE, MAŁOPOLSKIE, POMORSKIE, ŁÓDZKIE, KUJAWSKO POMORSKIE.
Opis stanowiska
IDM – Investment Development Manager / Menedżer ds. Inwestycji i Rozwoju posiada lub rozwija umiejętności porównywalne z bankierem inwestycyjnym TMT (Tech, Media and Telecom), w tym wiedzę na temat operatorów komórkowych i spółek typu „tower”, działalności M&A, udostępniania sieci, technologii telekomunikacyjnych, wartości pieniądza w czasie , analizy ryzyka i korzyści, dzierżawy terenu, dokumentacji transakcyjnej, „due diligence” handlowej i prawnej, umiejętności obsługi klienta i zdolności przywódcze.
Kogo szukamy to:
Osoba samodzielna, posiadająca zdolność kreatywnego myślenia
Niezachwiana uczciwość i chęć pomagania ludziom
Wysoki poziom ciekawości intelektualnej i pasja ciągłego uczenia się i rozwoju
Zdolność do rozsądnego osądu, podejmowania świadomych decyzji i niezależnego działania
Duża dbałość o szczegóły i wysoki poziom uwagi do detali
Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i na piśmie
Umiejętność zarządzania szybkimi harmonogramami i proaktywnego rozwiązywania potencjalnych konfliktów
Gracz zespołowy, potrafiący wykorzystać różnorodność doświadczeń i przekonań
Zaangażowanie na rzecz TIP i jej klientów
Kwalifikacje:
Wymagane jest wykształcenie średnie
Preferowany jest tytuł licencjata
Płynna znajomość języka polskiego i języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
3-5 lat doświadczenia w branży nieruchomości, usługach finansowych, doradztwie lub sprzedaży
Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook i systemy CRM)
Orientacja na obsługę klienta
Wynagrodzenie i świadczenia
Konkurencyjne wynagrodzenie
Elastyczne środowisko pracy
Praca zdalna
Umowa B2B
Regularna współpraca z doświadczonym zespołem
Stały mentoring i edukacja
Realna szanse na nagrody i awans
Szkolenia międzynarodowe
Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, wyślij swoje CV na adres @
Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse i wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, tożsamość płciową, orientację seksualną, chroniony status weterana lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez prawo.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551