Sales Manager - ciepłownictwo
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • budowa i rozwijanie sieci sprzedaży firmy (w branży ciepłowniczej)
  • codzienne wspieranie Klientów- dostarczanie informacji technicznych nt. produktów (pompy ciepła)
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie analiz rynkowych i raportów sprzedaży.
  • udział w konferencjach, targach

Wymagania:

  • doświadczenie w branży ciepłowniczej min. 3 lata
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • wyższe wykształcenie (mile widziane techniczne lub marketingowe)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię roczną uzależnioną od wyników pracy
  • możliwość wdrożenia na rynek całkiem nowego produktu
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • możliwość pracy zdalnej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Manager Gorzów Wielkopolski
  • Content Manager Gorzów Wielkopolski
  • HR Manager Gorzów Wielkopolski
  • Account manager Gorzów Wielkopolski
  • Project Manager Gorzów Wielkopolski
  • Product manager Gorzów Wielkopolski
  • Business Development Manager Gorzów Wielkopolski
  • Key Account Manager Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714