Ekspertka/Ekspert ds. Transformacji Energetycznej Przedsiębiorstw
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
BNP Paribas Bank Polska S.A.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla klientów i prospektów banku w zakresie projektów dot. Transformacji Energetycznej (OZE/Efektywność energetyczna, inne);
  • Budowanie centrum kompetencji w obszarze zielonych produktów finansowych oraz dostępnych na rynku form wsparcia;
  • Współpraca z liniami biznesowymi w zakresie finansowania projektów OZE / innych projektów z obszaru transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Wsparcie sprzedaży, w tym nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami banku zainteresowanymi realizacją i finansowaniem projektów OZE / innych projektów z obszaru transformacji energetycznej przedsiębiorstw (efektywność energetyczna);
  • Aktywne działania zmierzające do budowania pipeline/portfela projektów OZE / innych projektów z obszaru transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Udział w procesie kredytowym w zakresie finansowania projektów OZE / innych projektów z obszaru transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Współpraca z zewnętrznymi ekspertami technicznymi w zakresie projektów OZE/transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Monitoring regulacji, rynku energii OZE, systemów wsparcia, innych regulacji dot. transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Konsultacje z instytucjami/zewnętrznymi organizacjami w zakresie regulacji/rynku OZE/transformacji energetycznej;
  • Reprezentowanie banku podczas konferencji i innych wydarzeń publicznych w tematyce OZE/transformacji energetycznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania od strony technicznej projektów OZE, projektów związanych z efektywnością energetyczną w przemyśle lub segmencie budynków;
  • Dobra znajomość rynku, regulacji i systemów wsparcia dla projektów z obszaru OZE i transformacji energetycznej przedsiębiorstw;
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania/strukturyzowania finansowania projektów OZE/inwestycji z obszaru transformacji energetycznej przedsiębiorstw
  • Doświadczenie we współpracy z obszarami sprzedaży i ryzyka w banku komercyjnym.
  • Nie spełniasz wszystkich oczekiwań ale jesteś pasjonatem transformacji energetycznej lub zielonych finansów? Aplikuj!

To oferujemy

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 64 krajach z ponad 200-letnią tradycją,
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji psychoseksualnej, tożsamości płciowej, wieku, koloru skóry; pochodzenia czy poziomu sprawności,
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat,
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego,
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń,
  • Korzystanie z możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą,
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pakiet kafeteryjny
  • program wellbeingowy

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów.

Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania.

Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło. Zobacz, czy do siebie pasujemy: www.bnpparibas.pl/kariera

  • Praca Kielce
  • Ekspert przyrodniczy Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190