Ekspert w Biurze Optymalizacji Procesów Reklamacyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1054912401

Obowiązki

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój narzędzi wspierających proces obsługi reklamacji.
  • Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu reklamacyjnego oraz terminowości obsługi zgłoszeń w aplikacji.
  • Analizowanie danych, dotyczących zwiększonej liczby skarg, wniosków i reklamacji, w celu zidentyfikowania ich przyczyn.
  • Sporządzanie informacji i raportów z zakresu procesu reklamacyjnego.
  • Inicjowanie zmian w zakresie funkcjonalności aplikacji obsługującej skargi, wnioski i reklamacje klientów.
  • Prowadzenie instruktaży dla pracowników Banku w zakresie procesu obsługi skarg, reklamacji i wniosków.

Wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, zarządzanie, bankowość i finanse.
  • Masz umiejętność statystycznej analizy danych.
  • Znasz SQL Server Management Studio wraz z językiem programowania T-SL, pakiet MS Office - Excel, Access, wraz ze znajomością VBA na poziomie średnio-zaawansowanym, Power Point, aplikację MS Project.
  • Jesteś osobą innowacyjną i kreatywną.

Oferujemy

  • Znajomość języków programowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864