Ekspert w Biurze Infrastruktury
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1061725701

Obowiązki

  • Utrzymanie i rozwój środowisk opartych o technologie, VMWare, Citrix
  • Administracja i optymalizacja działania infrastruktury platformy wirtualizacyjnej VMWare, Citrix
  • Wdrażanie i utrzymanie serwerów opartych o platformę Windows Server
  • Wdrażanie nowych usług w środowisku Banku
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.
  • Wspieranie innowacji i wdrażanie ich w praktykę.

Wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie i zaawansowane umiejętności w pracy z VMware vSphere,
  • Możesz pochwalić się certyfikatem- Data Center Virtualization 2022 (VCP-DCV 2022) lub wyższym,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux,
  • Umiejętność projektowania, wdrażania i utrzymywania infrastruktury wirtualizacji VMware vSphere,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów w środowiskach wirtualnych VMware vSphere,
  • Znajomość oprogramowania VMware Aria Operations.

Oferujemy

  • Doświadczenie w automatyce i orkiestracji systemów.
  • Znajomość systemów SAN, NAS i zarządzania nimi.
  • Znajomość technologii kontenerów Docker, VMware Tanzu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub inżynierskie w dziedzinie informatyki lub pokrewnej.
  • Znajomość tematyki sieciowej w ramach vSphere Distributed Switch, VMware NSX-T
  • Znajomość tematyki wirtualizacji Desktopów w ramach VMware Horizon, Citrix

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864