Dyrektor Techniczny (biogaz)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Experum HR
22. 3. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 28 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

8968/DTB

Obowiązki

  • zarządzanie zespołem technologów i pracownią projektową,
  • kreowanie kierunku rozwoju technologicznego firmy,
  • akceptowanie lub wskazywanie rozwiązań technologicznych,
  • opracowywanie standardów oraz weryfikacja istniejących,
  • współpraca z działem realizacji w zakresie udziału technologów w projektach inwestycyjnych,
  • planowanie pracy biura projektowego,
  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych,
  • pomoc w sprzedaży poprzez udział w spotkaniach z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • szeroka wiedza z zakresu biogazu (warunek konieczny),
  • umiejętność współpracy i zarządzania zespołem,
  • umiejętność myślenia analitycznego i strategicznego,
  • nastawienia na osiąganie celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • udział przy realizowaniu ciekawych inwestycji,
  • pakiet benefitów.

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714