Pracownik techniczny eventy, pielęgnacja zieleni
  • Poznań
pracownik techniczny eventy, pielęgnacja zieleni
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
firma eventowa
8. 3. 2024

Firma eventowa organizująca imprezy integracyjne dla firm poszukuje pracownika do obsługi technicznej eventów. Równolegle firma prowadzi prace z zakresu pielęgnacji zieleni na swoim terenie oraz u klientów zewnętrznych, w tym budowę systemów nawadniania.
Zakres obowiązków:
opieka nad terenem zielonym na którym odbywają się eventy
obsługa urządzeń eventowych typu dmuchańce, eurobungy
wszelkie prace związane z przygotowaniem imprez
prace porządkowe przed i po imprezie
Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia
udział w ciekawych wydarzeniach artystycznych, sportowych
możliwość zdobycia doświadczenia
wymagania:
dyspozycyjność również w weekendy w sezonie eventowym (maj- wrzesień)Praca w weekendy dodatkowo płatna po za etatem
samodzielność
zdolności manualne
umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi spalinowych do pielęgnacji zieleni( możliwość przyuczenia)
kultura osobista w kontakcie z klientem
uczciwość
prawo jazdy kat B
zdolność do przyswajania nowych
biegła znajomość języka polskiego
oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia na umowę o prace lub umowę zlecenie
szeroki wachlarz zadań - brak rutyny
prace w ciekawym zespole
cv prosze przesyłac przez formulatrz kontaktowy lento

  • Praca Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315