Dyrektor Techniczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
29. 3. 2024

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144, wiodąca polska firma autokarowa świadcząca usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, operator Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia i Hostelu Zachodniego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za jak najbardziej efektywne wykorzystywanie potencjału przewozowego technicznego Spółki,
  • Odpowiedzialność za terminowość, kompletność i racjonalność ekonomiczną ofert składanych w przetargach przewozowo technicznych w których Spółka występuje jako oferent,
  • Nadzór nad prawidłową obsługą podróżnych, punktualnością wykonywanych kursów i kontrolą przestrzegania obowiązujących regulaminów i instrukcji,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przez Spółkę przepisów prawa dotyczących wykonywania przewozów osób, w tym zwłaszcza dotyczących czasu pracy kierowców,
  • Nadzorowanie procesów planowania i organizowania kontroli rewizorskich w autobusach,
  • Odpowiedzialność za prowadzenie sprzedaży bezpośredniej związanej z wynajmem okazjonalnym wykonywanym przez Spółkę,
  • Koordynacja i nadzór nad pracą operatorów sieci komunikacyjnej,
  • Tworzenie zasad odpowiedzialności kierowców za powierzone środki transportu,
  • Opracowanie planów kontroli pracy autobusów w terenie: w tym w zakresie ustalenia właściwej ich eksploatacji przez kierowców,
  • Koordynowanie działań związanych z przyjmowaniem, zwalnianiem i szkoleniem kierowców oraz odpowiedzialność za utrzymanie optymalnej ilości kierowców działalności przewozowej,
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i opiniowanie umów zawieranych przez Spółkę w zakresie utrzymania taboru i gospodarki materiałowej,
  • Odpowiedzialność za zapewnienie gotowości technicznej taboru,
  • Monitoring rynku autobusów, zakupy, sprzedaż i likwidacja środków transportu Spółki,
  • Nadzór nad gospodarką magazynową i zaopatrzeniem Spółki,
  • Organizacja i nadzór nad sprzedażą paliw płynnych dla podmiotów zewnętrznych,
  • Odpowiedzialność za ubezpieczenie środków transportu i nadzór nad prowadzonymi postepowaniami z ubezpieczycielami związanymi z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe ustalanie zobowiązań publicznoprawnych związanych z posiadaniem i eksploatacją pojazdów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu przewozu i techniki motoryzacyjnej,
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe powyższego zakresu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office; w szczególności Excel, Word,
  • Mobilność i dyspozycyjność,
  • Ważne prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • Wykształcenie wyższe w obszarze: transport, mechanika, zarządzanie,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,
  • Gotowość do doskonalenia zawodowego,
  • Posiadanie Certyfikatu kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie szkoleń,
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782