Dyrektor przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
23. 4. 2024

Przedszkole Have Fun z elementami Montessori poszukuje Dyrektora/Managera Przedszkola lub Nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy chcą rozwijać kompetencje dydaktyczne, administracyjne, marketingowe. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, które umożliwia każdemu dziecku rozwijanie swojego potencjału. Jesteśmy publicznym przedszkolem, które oferuje edukację bez opłat, promując równość dostępu do wysokiej jakości nauki. W naszym przedszkolu wykorzystujemy elementy pedagogiki Montessori, stawiając na rozwijanie samodzielności i kreatywności naszych podopiecznych. Nasze zajęcia z języka angielskiego, muzyczne Batti Straus oraz bajkoterapia pomagają dzieciom rozwijać kompetencje interpersonalne i artystyczne.

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie rozwoju przedszkola,
  • Odpowiedzialność za jakość nauczania i dokumentacją placówki,
  • Kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,
  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów,
  • Nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego,
  • Współpraca z nauczycielami, rodzicami i opiekunami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora lub Zastępcy Dyrektora.
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi.
  • Odpowiedzialność i umiejętność zarządzania personelem przedszkola.
  • Entuzjazm i energia.
  • Znakomita organizacja pracy.
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność.
  • Dokładność i rzetelność w wypełnianiu obowiązków.
  • Znajomość metod Montessori i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę z profesjonalnym zespołem.
  • Dużą samodzielność.
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy.
  • Udział w szkoleniach rozwijających osobowość, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190