Dyrektor Pionu Organizacyjno - Prawnego
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działalnością departamentów w ramach Pionu w tym Departamentu Obsługi Władz Spółki i Organizacji, Prawnego, Przetargów, Compliance – ESG, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Administracji i Transportu.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii działania Pionu Organizacyjno- Prawnego zgodnie z celami i strategią Spółki.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących działalności firmy, rekomendacja działań w kwestiach związanych z zgodnością i minimalizacją ryzyka prawno-regulacyjnego.
  • Zapewnienie zgodności działań Spółki z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przepisami dotyczącymi Compliance oraz zasadami ESG.
  • Nadzór nad procesami formalnoprawnymi organów Spółki, w tym Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Walnego Zgromadzenia.
  • Koordynacja prac Sekretariatu Rady Nadzorczej i Prezesa Zarządu.
  • Nadzorowanie prac dotyczących opracowania, wdrażanie i aktualizowania polityk i procedur wewnętrznych, które określają standardy zgodności obowiązujące w Spółce.
  • Raportowanie analiz dotyczących spraw kadrowych i HR-owych na potrzeby Zarządu i podmiotów zewnętrznych.
  • Opracowywanie sprawozdań, raportów, analiz dotyczących działalności Pionu Organizacyjno-Prawnego przed Zarządem Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Prawo, Zarządzanie.
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość zagadnień prawnych z zakresu: prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa pracy, relacji ze stroną społeczną, zagadnień ładu korporacyjnego.
  • Bardzo dobre posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie – poziom B2/ C1.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność współpracy i komunikowania się.
  • Umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Dyrektor Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Dyrektor artystyczny Gdańsk
  • Dyrektor kreatywny Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Dyrektor szkoły Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749