Dyrektor marketingu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gremi Personal Sp. z o.o.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywać strategie marketingowe: Tworzyć i wdrażać kompleksowe strategie marketingowe w celu pozyskania nowych klientów i zwiększenia świadomości marki firmy;
  • Analizować rynek i konkurencje: Przeprowadzać badania rynku i monitorować sytuacji konkurencyjnej w celu identyfikacji nowych możliwości i zagrożeń;
  • Zarządzać działem marketingu: Kierować i rozwijać zespół marketingowy, w tym szkolenie, motywowanie i ocena wydajności;
  • Branding i komunikacja: Tworzyć i wdrażać strategie brandingowe i kampanie komunikacyjne w celu wspierania stabilnego wizerunku firmy;
  • Marketing cyfrowy: Zarządzać cyfrowymi kampaniami marketingowymi, w tym mediami społecznościowymi, content marketingiem i reklamą internetową;
  • Współpracować z klientami: Współpracować z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i życzeń oraz tworzenia indywidualnych propozycji marketingowych;
  • Budżetowanie i kontrola finansowa: Zarządzać budżetem departamentu marketingu i zapewniać efektywne wykorzystanie zasobów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu, najlepiej w branży outsourcingowej lub usługowej;
  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie marketingu, biznesu lub pokrewnych;
  • Znajomość języka ukraińskiego, polskiego i angielskiego;
  • Podstawowa wiedza na temat prompting i czatu GPT;
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania strategii marketingowych zgodnie z celami firmy;
  • Wysoki poziom przywództwa, komunikacji i umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętność analizy danych i pomiaru wyników kampanii marketingowych;
  • Znajomość narzędzi i strategii marketingu cyfrowego;
  • Rozumienie trendów rynkowych i cech outsourcingu personalnego w Polsce;
  • Umiejętność zarządzania budżetem marketingowym i efektywnego wykorzystania zasobów.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną i System Benefit;
  • Wygodna lokalizacja;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole, który tworzą ludzie ambitni i pełni pasji;
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracę.

  • Praca Gdańsk
  • Dyrektor Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Dyrektor szkoły Gdańsk
  • Dyrektor artystyczny Gdańsk
  • Dyrektor kreatywny Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Chief marketing officer Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714