Dyrektor Operacyjny - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Cel stanowiska

Zapewnienie realizacji i rozliczania usług świadczonych przez firmę w Polsce, zarządzanie obszarami obsługi i rozliczeń kontraktów, serwisu maszynowego, spedycji oraz administracji.

Dyrektor OperacyjnyMiejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Realizacja strategii operacyjnej.
  • Zarządzanie realizacją kontraktów z klientami zgodnie z budżetem i jakością.
  • Analiza ryzyk i inicjowanie działań eliminujących ryzyka.
  • Dostosowanie działań do obowiązującego prawa w zakresie gospodarowania odpadami.
  • Monitorowanie działań operacyjnych pod kątem zgodności z procedurami.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi zgodnie ze strategią firmy.
  • Doskonalenie Platformy Odpadowej.
  • Rozliczanie usług świadczonych przez firmę.
  • Koordynacja procesów certyfikacji i audytów.
  • Zapewnienie funkcjonowania serwisu maszynowego i usług spedycyjnych.
  • Optymalizacja procesów operacyjnych.
  • Raportowanie działań operacyjnych.

Odpowiedzialność

  • Realizacja usług zgodnie z kontraktami i budżetem.
  • Realizacja strategii firmy.
  • Prawidłowe rozliczenie usług.
  • Efektywna realizacja zadań administracyjnych.
  • Kwalifikacje i kompetencje pracowników.
  • Terminowe przeprowadzenie audytów certyfikacyjnych.
  • Zarządzanie zespołem zgodnie z przepisami prawa pracy.

Kompetencje twarde

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania lub ekonomii.
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży gospodarowania odpadami.
  • Projektowanie i optymalizacja procesów.
  • Znajomość MS Windows.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska.

Dodatkowe kompetencje

  • Orientacja na klienta, cel, przedsiębiorczość.
  • Rozwiązywanie problemów, zarządzanie zespołem/projektem, zmianą.
  • Komunikacja, współpraca, podejmowanie decyzji, rozwijanie ludzi.
  • Analiza i synteza danych, praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagroddzenie.
  • Auto służbowe.
  • Pozapłacowe elementy wynagrodzenia: telefon komórkowy, laptop, opieka medyczna, karta MultiSport;

  • Praca Kraków
  • Dyrektor Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Dyrektor szkoły Kraków
  • Dyrektor artystyczny Kraków
  • Dyrektor kreatywny Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289