Specjalista z językiem włoskim - rekrutacja online
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, małopolskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, w związku z rozwojem poszukujemy osób ze znajomością języka włoskiego.

Specjalista z językiem włoskimMiejsce pracy: Wieliczka

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów włoskojęzycznych;
  • uzgodnienia merytoryczne, przygotowanie wycen i opracowanie ofert dla Klientów;
  • komunikacja z włoskojęzycznymi klientami firmy;
  • przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie ich do systemu;
  • codzienny kontakt z działem sprzedaży, logistyki, produkcji;
  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • monitorowanie projektów.

Wymagania:

  • znajomość języka włoskiego na poziomie B2/C1;
  • dobra organizacja;
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • dynamiczną pracę w młodym, międzynarodowym zespole;
  • budowanie relacji z zagranicznymi partnerami;
  • pakiet benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Wieliczka
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509