Dyrektor Kategorii - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla lidera w branży, dużej sieci handlowej poszukujemy doświadczonego Dyrektora Kategorii.

Dyrektor KategoriiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie i wdrażanie strategii rozwoju kategorii
  • Nadzór nad realizacją założonych celów
  • Budowanie optymalnej oferty asortymentowej
  • Realizacja założeń polityki cenowej i promocyjnej kategorii
  • Zarządzanie podległym zespołem kupców
  • Dbałość o jakość stoku magazynowego - rotacja magazynowa, działania odsprzedażowe
  • Przygotowywanie analiz
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców
  • Negocjacje i ustalanie warunków głównej umowy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu kategoriami produktowymi po stronie firmy handlowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem kupców
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju kategorii
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Nastawienie na osiągnie celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Pracę po stronie lidera w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080