DUNSKI, praca biurowa – bez angielskiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Lodz lub Gdansk
Nie wymagamy angielskiego tylko duński

Umowa o pracę lub zlecenie

Obowiązki

wprowadzanie danych do systemu
kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
analiza informacji przesyłanych systemem wewnętrznym
prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim

Wymagania

dobra znajomość języka duńskiego min B1/B2
gotowość do pracy stacjonarnej –LODZ

Oferujemy

zgrany, wspierający i samodzielny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
opiekę medyczną
dofinansowanie karty Multisport

Zapraszamy do aplikowania W tytule „DUNSKI  – LODZ lub Gdansk

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190