Doradca techniczno-handlowy
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Emtor Spółka z o.o.
12. 4. 2024

Firma Emtor Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Aktywna i pasywna sprzedaż systemowych, autonomicznych, magazynowych i czołowych wózków widłowych,
  • Opieka nad Klientami oddziału oraz nawiązywanie relacji handlowych z nowymi Klientami,
  • Poszerzanie rynków zbytu dla towarów i usług oferowanych przez Firmę,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Budowanie wizerunku Firmy,
  • Obserwowanie oraz analizowanie rynku i konkurencji,
  • Współpraca z przełożonymi, współpracownikami oraz poszczególnymi działami Firmy,
  • Terminowe sporządzanie i przekazywanie uzgodnionych raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość branży B2B – najlepiej wózki widłowe, logistyka, maszyny ciężkie,
  • Wysoka kultura osobista oraz chęć i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Terminowość, komunikatywność, niezależność, ambitność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Zatrudnienie w największej polskiej prywatnej firmie w branży transportu wewnętrznego,
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
  • Dostęp do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej).

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228