Technolog CNC / doradca techniczno - handlowy
  • Moszna-Parcela
technolog CNC / doradca techniczno - handlowy
mazowieckie, Moszna-Parcela, mazowieckie, Polska
Investa Sp. z o.o.
15. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

Po rozpoczęciu z nami współpracy:

➡ będziesz kontaktował (-a) się z klientami

➡ klienci będą polegali na Twojej wiedzy i doradztwie technicznym

➡ Twoim zadaniem będzie rozwiązywanie bieżących problemów

➡ na podstawie zebranych informacji będziesz przygotowywał (-a) oferty handlowe

➡ wygrywanie z konkurencją i pozyskiwanie zamówień będzie dla Ciebie przyjemną codziennością

➡ będziesz tworzył (-a) programy sterujące na poszczególne maszyny

➡ będziesz opracowywał (-a) dokumentację produkcyjną

Nasze wymagania

➡ wykształcenie minimum średnie techniczne

➡ umiejętne prowadzenie rozmów handlowych

➡ praktyczna znajomość systemów CAD-CAM

➡ doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi numerycznie

To oferujemy

U Nas czeka na Ciebie:

➡ satysfakcjonująca praca w firmie o silnej pozycji na rynku

➡ samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

➡ możliwość rozwoju zawodowego

➡ szkolenia z zakresu sprzedaży oraz rozwoju kompetencji osobistych (o nic się nie martw, to my Cię wyszkolimy ????)

➡ atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków pozapłacowych (ubezpieczenie, system kafeteryjny, karta multisport, dofinansowanie wczasów i świąt)

➡ WYSOKA NAGRODA ROCZNA, która jest uznaniowa i uzależniona od wyników Twojej pracy

➡ luźna oraz czasami szalona atmosfera pracy

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862