Pracownik Techniczno-Administracyjny
  • Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25
mazowieckie, Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25, mazowieckie, Polska
Landtech Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa małego magazynu Firmy z branży telekomunikacyjnej
  • pełna wiedza dotycząca stanu magazynowego - zarówno sprzętu technicznego jak i mienia Firmy
  • obsługa zamówień sprzętu
  • wydawanie sprzętu technikom
  • wysyłka sprzętu do instalacji
  • wsparcie Działu Administracji w zakresie technicznym
  • dbałość o porządek w magazynie realizacja comiesięcznych spisów z natury (metoda uproszczona)
  • wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu księgowego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • zdolność analitycznego myślenia
  • systematyczność i skrupulatność
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
  • wiedza i umiejętności z zakresu technicznej obsługi budynku

MILE WIDZIANE:

  • znajomość sprzętu z branży technologiczno – telekomunikacyjnej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języka angielskiego

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246