Doradca Klienta w obszarze badań żywności
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Fertico Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań w zakresie sprzedaży usług laboratoryjnych dla branży spożywczej
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa obecnych zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Doradztwo oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie umów i nadzór nad ich realizacją
  • Przyjmowanie zleceń do realizacji oraz raportowanie wyników
  • Czynny udział w działaniach marketingowych realizowanych przez spółkę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, ogrodnictwo lub pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka orientacja na cel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Znajomość rynku usług laboratoryjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Program szkoleniowy dla pracowników działu handlowego i obsługi Klienta
  • Benefity (ubezpieczenia na życie, dofinansowanie wypoczynku)
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca Grójec
  • Doradca Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448