DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
APC TempusA Sp. z o.o Spółka Komandytowa
8. 5. 2024

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników dla międzynarodowej firmy kurierskiej:

Stanowisko: Doradca ds. Obsługi Klienta-Dział Międzynarodowy

Miejsce pracy: Łódź- Śródmieście

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna/mailowa obsługa zapytań przychodzących (NIE SPRZEDAŻ)
  • • Rejestrowanie i procesowanie zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych
  • • Aktywne informowanie klienta o bieżącym statusie prowadzonej sprawy
  • • Dbanie o utrzymanie najwyższej satysfakcji Klienta
  • • Tworzenie zestawień, raportów

Wymagania:

  • • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta minimum 1 rok
  • • Znajomość obsługi komputera
  • • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oczekujemy:

  • • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • • nastawienia pro-klienckiego
  • • wyraźnej dykcji
  • • umiejętność posługiwania się Pakietem MS Office

Oferujemy:

  • • Umowę o pracę
  • • Czas pracy w okresie 7:00-18:00 po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • • Wynagrodzenie 4500zł BRUTTO + do 20% premii
  • • Praca stacjonarna
  • • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i możliwość awansu
  • • Dwutygodniowe wewnętrzne szkolenie wdrażające

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI DORADCA oraz IMIĘ

NA NUMER 731-939-888

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293