Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA / STARSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ I RAPORTOWANIA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1130093601

Obowiązki

  • kształtujemy politykę cenową produktów dla segmentu firm oraz zapewniamy wzrost dochodowości tych produktów, przygotowujemy oraz przedkładamy do decyzji propozycje stawek oprocentowania, marż minimalnych oraz minimalnych poziomów rentowności współpracy z klientami,
  • projektujemy stawki prowizji i opłat - Taryfa prowizji i opłat bankowych,
  • określamy podział kompetencji cenowych w zakresie produktów dla segmentu firm, przygotowujemy podziału kompetencji cenowych oraz współpracujemy z właściwymi merytorycznie jednostkami Banku w zakresie monitoringu oraz oceny skali i wpływu zastosowanych kompetencji cenowych na dochodowość produktów,
  • analizujemy sprzedaży produktów dla klientów bankowości firm oraz dostarczamy na tej podstawie informacje niezbędne do rozwoju oferty produktowej,
  • zapewniamy wsparcie analityczne i raportowe dla departamentu, w tym w zakresie kształtowania portfeli oraz budujemy raporty z efektywności procesów dotyczących sprzedaży produktów i usług dla klientów, wdrażania produktów i usług oraz ich rentowności,
  • uczestniczymy w budowie, rozwoju i wdrażaniu innych narzędzi wspomagających zarządzanie działalnością,
  • opracowujemy raporty finansowe dla departamentu (raporty bieżące i okresowe) oraz później weryfikujemy wyniki,
  • inicjujemy działania wspierające sprzedaż produktów oraz uczestniczymy we wdrażaniu tych działań,
  • obsługujemy oraz aktualizujemy bazy danych, w których znajdują się informacje niezbędne do bieżącej pracy,
  • projektujemy wizualizację danych, tworzymy dashboardy.

Wymagania

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w bankowości w obszarze MSP,
  • pracujesz zarówno samodzielnie, jak również w zespole,
  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym,
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku analityka lub specjalisty ds. raportowania,
  • znasz i posługujesz się narzędziami do analizy danych, takich jak Power BI, SQL, pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel i MS Power Point),
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków,
  • tworzysz i wykonujesz zapytania (SQL) w systemach bazodanowych,
  • jesteś nastawiony/-a na współpracę i rozwiązywanie problemów,
  • opracowujesz rekomendacje biznesowe na podstawie przygotowanych analiz,
  • twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889