Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z INSTYTUCJAMI UDZIELAJĄCYMI GWARANCJI I DOPŁAT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1125350001

Obowiązki

  • monitorujesz inicjatywy i procesy legislacyjne dotyczące udzielania kredytobiorcom wsparcia finansowego w formie dopłat/gwarancji w celu m.in. dostosowania procesów, które realizujemy,
  • opracowujesz informacje/sprawozdania/raporty dotyczące preferencyjnych kredytów z dopłatami oraz kredytów z gwarancjami BGK dla firm i przedsiębiorstw,
  • informacje/ sprawozdania/ raporty przekazujesz do Banku Gospodarstwa Krajowego albo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,
  • weryfikujesz i analizujesz nieprawidłowości danych w aplikacjach dotyczących kredytów z dopłatami BGK/ARiMR i objętych gwarancjami BGK,
  • bierzesz udział w projektach.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776