Dołącz do nas jako:  SPECJALISTA DS. DZIAŁAŃ OPERACYJNYCH I KOMUNIKACJI - umowa na zastępstwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1127473001

Obowiązki

  • opracowujesz założenia i podejmujesz inicjatywy w zakresie przygotowywania kampanii CRM we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • prowadzisz uzgodnienia i planujesz działania komunikacyjne z klientami bank,
  • uczestniczysz w wielu spotkaniach, poznajesz wielu ciekawych i mądrych ludzi i masz okazję czerpać od nich inspirację,
  • decydujesz o tym, jaką komunikację i kiedy dostaną od nas klienci,
  • masz realny wpływ na to, jak klienci nas postrzegają i czy wiedzą o naszej ofercie.

Wymagania

  • lubisz ludzi i jesteś otwarty na inne punkty widzenia,
  • biegle i poprawnie posługujesz się językiem polskim,
  • jesteś osobą staranną, dokładną i ciekawą świata,
  • wiesz, że terminy są ważne i potrafisz pracować pod presją czasu,
  • umiesz organizować swój czas pracy,
  • znasz ofertę produktów bankowych, procesy ich sprzedaży,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientami lub marketingu/ komunikacji/ CRM,
  • umiesz myśleć analitycznie, syntetycznie przedstawiać informacje, wyciągać wnioski.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776