Dołącz do nas jako:  EKSPERT DS. ROZWOJU ZAGRANICZNEGO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
17. 10. 2024

1125415401

Obowiązki

  • realizujesz zadania związane z planowaniem i koordynowaniem rozwoju zagranicznego Banku i Grupy,
  • prowadzisz projekty w zakresie rozwoju zagranicznego,
  • współpracujesz z poszczególnymi jednostkami banku w celu pozyskania informacji i danych niezbędnych dla realizacji zadania,
  • identyfikujesz ryzyka dla realizacji zadań,
  • analizujesz i wnioskujesz ze studium wykonalności dla analizowanych kierunków.
  • przygotowujesz dokumentację projektową, w tym dokumenty, prezentacje i analizy na spotkania i komitety odbywające się w związku z realizacją projektów,
  • egzekwujesz i monitorujesz zasoby zadeklarowane przez jednostki banku,
  • komunikujesz się z instytucjami zewnętrznymi w kraju i za granicą, w tym z organami nadzoru i kontroli, w zakresie dotyczącym rozwoju zagranicznego,
  • uczestniczysz w procesach zakupowych związanych z nabywaniem niezbędnych dla realizacji projektu usług doradczych.

Wymagania

  • znasz specyfikę biznesu bankowego oraz obowiązujących regulacji, popartą doświadczeniem w pracy w sektorze finansowym - co najmniej 2 lata,
  • znasz uwarunkowania prowadzenia biznesu na rynkach zagranicznych w Unii Europejskiej,
  • masz zdolności analityczne w zakresie analizy i syntetyzowania danych oraz informacji,
  • bardzo dobrze znasz zasady prowadzenia projektów, poparte doświadczeniem przy realizacji przynajmniej jednego złożonego projektu w branży bankowej lub w rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych,
  • potrafisz efektywnie prowadzić spotkania w formule online,
  • posługujesz się narzędziami wspierającymi zarządzanie dużymi projektami,
  • doskonale znasz język angielski (mile widziana znajomość innego języka obcego),
  • masz wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub biznesowym.

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889