Digital Product Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Okolice Ciała
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu Okolic Ciała!

Jesteśmy małą i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży rozwoju osobistego i psychologicznego, z misją zmieniania ludzkiego życia. Tworzymy treści, warsztaty, eventy oraz campy, docierając do dziesiątek tysięcy kobiet i mężczyzn w Polsce. Wszystkie nasze działania skupione są wokół twórczości i pracy Marianny Gierszewskiej.

W związku z ciągłym poszerzaniem się naszej oferty produktów cyfrowych, poszukujemy świadomej, utalentowanej i proaktywnej osoby na stanowisko Product Managera Produktów Online.

Szukamy kogoś, kto jest nie tylko wybitnym organizatorem i rozwiązywaczem problemów, ale także kreatywnym myślicielem, który przekracza granice możliwości, wnosząc innowacje tam, gdzie inni widzą tylko przeszkody.

Twoje zadania:

  • Współpraca ze wszystkimi działami w naszej firmie nadzorując pełny proces życia produktów online
  • Koordynowanie wydarzeń w grupach onlinowych
  • Organizacja planów zdjęciowych webinarów
  • Analiza skuteczności działań oraz zadowolenia naszych klientów
  • Śledzenie i znajomość trendów świata produktów onlinowych

Umiejętności, które cenimy:

  • Podstawowa wiedza technologiczna i zrozumienie narzędzi niezbędnych do tworzenia produktów online.
  • Znajomość i zrozumienie naszych treści oraz filozofii firmy.
  • Zrozumienie procesu tworzenia i rozwijania produktów online.
  • Perfekcyjna organizacja pracy i zarządzanie swoim czasem.
  • Znajomość podstaw sprzedaży i marketingu, zwłaszcza w kontekście produktów cyfrowych.
  • Skupienie na doświadczeniach klientów.
  • Kreatywność.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w inspirującym zespole, który ma realny wpływ na życie innych.
  • Pracę w pięknym biurze w Mokotowskiej kamienicy, z możliwością częściowej pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Mały i kameralny zespół, w którym łatwo się odnaleźć i dobrze pracować.
  • Cotygodniowe lunche całym zespołem
  • Każdy piątek - zdalnie

UWAGA: Jesteśmy małym start-upowym zespołem. Robimy piękne i ważne rzeczy. Jeśli szukasz typowej pracy od - do z korporacyjną atmosferą, zdecydowanie nie jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Wraz z aplikacją prześlij wiadomość lub list motywacyjny w którym napiszesz kilka zdań o sobie.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864