DEKARZ - BLACHARZ
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Techvisie B.V.
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż izolacji (membrana dachowa),

- Montaż różnego typu pokryć dachowych (papa, EPDM, powłoki bitumiczne),

- Przygotowanie materiałów,

- Miedziane konstrukcje, rury dachowe.

WYMAGANIA:

- Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

- Wykształcenie zawodowe mile widziane,

- Certyfikat VCA mile widziany,

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:

- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

  • Praca opolskie
  • Dekarz Strzelce Opolskie
  • Dekarz opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862