Blacharz warsztatowy → praca od zaraz w Niemczech
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Obróbki blacharskie, wycinanie blachy
- Wycinanie kolan oraz prefabrykacji potrzebnej do izolacji przemysłowych
- Praca na stałe w Gelnhausen
- Praca w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22
- Podpisanie umowy w Opolu
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie na danym stanowisku
- Odpowiedzialność za wykonywane zadania na danym stanowisku
- Elastyczne podejście do wykonywania zadań (w zależności od potrzeb)
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Umiejętność pracy zespołowej.
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy
- Zatrudnienie na podstawie Umowa o pracę, umowa zlecenie (nie przez Agencję)
- Atrakcyjne wynagrodzenie 23€ brutto/h
- Transport pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
- Darmowe zakwaterowanie
- Przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu do pracy
- Zapewnione auto firmowe na wyjazd do Niemiec

  • Praca Opole
  • Blacharz Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    125 240
    20 381