Blacharz / Dekarz → praca w Szwajcarii!!
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- ogólne prace blacharskie na dachach stromych i płaskich - tworzenie instalacji odgromowych - montaż systemów fotowoltaicznych - praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug)
Wymagania stanowiska
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1) - doświadczenie w pracy  jako blacharz/dekarz/ hydraulik na terenie Niemiec/Szwajcarii lub Austrii - samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny) - samodzielność  - brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
Oferujemy
- szwajcarską umowę o pracę - wynagrodzenie; od 33CHF do 38CHF brutto/h - pracę 40 godzin w tygodniu - możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie) - stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową - bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek - możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zawodowe

  • Praca Opole
  • Blacharz Opole
  • Dekarz Opole
  • Dekarz Opole Lubelskie
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749