Czynności pomocnicze-> sklepo-kawiarnia->1/2 etatu->pt-nd
  • Poznań
czynności pomocnicze-> sklepo-kawiarnia->1/2 etatu->pt-nd
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą:

- pełną pozytywnej energii,

- lubiącą kontakt z innymi ludźmi,

- zaangażowaną w swoją pracę i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy

dołącz do zespołu ludzi z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym

innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

Miejsce pracy: galeria M1, Poznań

Oczekujemy

  • książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności od zaraz
  • mile widziane doświadczenie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

• stawkę 27,70 zł/h brutto

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów - praca w piątki/ soboty/ niedziele

• comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty,

• możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska

Zadania

  • pomoc klientom w zakupach
  • wykładanie towaru na półki
  • parzenie kawy
  • wydawanie ciast
  • pomoc przy dostawach

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315