Pracownik produkcji->darmowy transport->darmowy posiłek
  • Poznań
pracownik produkcji->darmowy transport->darmowy posiłek
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Szukasz pracy od zaraz z atrakcyjną stawką i elastycznym grafikiem? Nie zwlekaj! Aplikuj!

Miejsce pracy: Wysogotowo

Oczekujemy

  • książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chęci do pracy i nauki
  • samodzielności i dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą)
  • atrakcyjnie wynagrodzenie podstawowe, premię
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • darmowy transport
  • darmowy posiłek
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną

Zadania

  • wykonywanie czynności kuchennych zgodnych z zasadami jakości i bezpieczeństwa
  • dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków

  • Praca Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293