MONTER! Praca na 2 zmiany -> super stawka!
  • Plewiska
, Plewiska, Wielkopolskie, Polska
OTTO Work Force
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń do transportu wewnętrznego oraz elementów mechaniki, pneumatyki i automatyki zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Montaż manualny elementów maszyn i urządzeń.
  • Dbanie o najwyższą jakość wykonanych produktów.

WYMAGANIA:
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w dziedzinie mechaniki, pneumatyki, automatyki.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolności manualne.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę
  • Cotygodniowe wypłaty

  • Elastyczny czas pracy: poniedziałek do piątku na 2 zmiany (6-14:00, 14-22:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 30 zł/h brutto z możliwością negocjacji do 33 zł/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
  • Dodatkową premię do 10%
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190