Cybersecurity Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Simplicity Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za skuteczną sprzedaż produktów i usług zapewniających bezpieczeństwo IT
  • Pozyskiwanie Klientów, inicjowanie nowych kontaktów handlowych oraz zawieranie umów
  • Współpracę i budowanie relacji z czołowymi dostawcami rozwiązań IT na rynku
  • Monitorowanie trendów i nowych technologii w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
  • Wspieranie Klientów ekspertyzą i doradztwem w zakresie najlepszych praktyk bezpieczeństwa informatycznego

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży nowych technologii w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
  • Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi w tym obszarze
  • Stawiasz na osiągnięcie celu i lubisz wysoko postawioną poprzeczkę
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych to pasja, która płynie w Twojej krwi
  • Cyberbezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne i chcesz się w tym kierunku rozwijać
  • Kontakt z ludźmi i budowanie relacji to Twoje drugie imię ?
  • Masz prawo jazdy kat B i gotowość do odbywania służbowy podróży

To oferujemy

oW pierwszym kroku porozmawiasz z naszą HR Business Partner

oNastępnie umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie podczas którego porozmawiasz z Dyrektor Handlową

oOstatnim krokiem jest krótkie zadanie ( max 30 min ), w którym poznajemy Twój tok myślenia oraz sposób działania.

oPo tym zapada decyzja a cały proces nie trwa dłużej niż 2-3 tygodnie.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179