Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Gutenberg Agency Warsaw
1. 5. 2024

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Porsche, Inpost.

ACCOUNT MANAGER (nr ref. 21/24)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie projektami z obszaru retail marketing (katalogi, gazetki promocyjne, POSM, non-standard BTL projects);
  • codzienna operacyjna współpraca i utrzymywanie relacji z Klientem;
  • tworzenie kosztorysów, raportowanie przychodów, kontrola i optymalizacja kosztów
  • analiza aktywności reklamowej oraz identyfikowanie benchmarków komunikacyjnych w otoczeniu konkurencyjnym Klienta;
  • proponowanie rozwiązań w oparciu o zidentyfikowane potrzeby, wyzwania i szansy rozwoju biznesu Klienta.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w agencji retail marketing lub agencji 360°;
  • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów wydawniczych oraz BTL
  • umiejętność budowania relacji z Klientem na różnych poziomach organizacji;
  • umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne;
  • pracę nad zróżnicowanymi projektami dla najbardziej rozpoznawalnych marek retailowych na polskim rynku;
  • możliwość wszechstronnego podnoszenia kwalifikacji i wymiany doświadczeń w ramach dużej międzynarodowej struktury;
  • możliwość pracy zdalnej w trakcie trwania pandemii;
  • możliwość kontynuowania pracy w modelu hybrydowym po wygaśnięciu ryzyka epidemiologicznego.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864