Customer Success Specialist (Expansion Team)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ZnanyLekarz
6. 6. 2024

Zaczynaliśmy ponad 10 lat temu, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jesteśmy liderami w swojej branży. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Customer Success to zespół, który realnie troszczy się o swoich klientów. Oferujemy produkt, który upraszcza zarządzanie gabinetem i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna! Ciągle się rozwijamy i powiększamy nasz zespół, może teraz przyszła kolej właśnie na Ciebie? Zapraszamy do naszego ZnanoLekarzowego teamu!

Obecnie budujemy nowy zespół, którego zadaniem będzie zwiększanie wartości portfela obecnych klientów poprzez aktywne działania sprzedażowe.

Czy wiesz, że:

  • Ponad 75% klientów potwierdza, że ZnanyLekarz skutecznie pomaga dotrzeć do pacjentów
  • Ponad 70% lekarzy deklaruje, że nasze usługi pomagają w organizacji czasu pracy, a profil na ZnanyLekarz ma pozytywny wpływ na wizerunek profesjonalisty.
  • Nasi klienci zgodnie przyznają, że dzięki nam mogą poświęcać o 30% mniej czasu na sprawy administracyjne.
  • 71% klientów ma dobrą lub bardzo dobrą opinię o naszej marce, a wśród kluczowych czynników wpływających pozytywnie na nasz wizerunek wymieniany jest wysoki standard obsługi klienta.
  • Dla ponad połowy ankietowanych ZnanyLekarz jest zaufanym źródłem opinii o lekarzach i specjalistach

To tylko wybrane dane z "Badania Wizerunku Marki ZnanyLekarz" przeprowadzonego w styczniu 2024 przez niezależna agencję badawczą Chili Insights. Ale to tylko dane… lepiej samodzielnie przekonaj się, dlaczego u nas jest po prostu super!

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Poprowadzisz rozmowy z obecnymi klientami ZnanyLekarz. Skupisz się na dosprzedaży nowych produktów i usług, a także rozszerzaniu posiadanego przez klienta obecnie pakietu.
  • Zadbasz by każdego dnia jakość prowadzonych przez Ciebie rozmów była na jak najwyższym poziomie.
  • Będziesz odpowiadać za realizację miesięcznych celów sprzedażowych opartych o konwersję oraz przychód.
  • Wraz z liderem zespołu będziesz aktywnie pracować nad budową pitchu sprzedażowego i jego nieustannym ulepszaniem.
  • Będziesz współpracować m.in. z działem customer care, customer success i customer marketing.
  • Możesz wziąć udział w nowych, innowacyjnych projektach związanych z rozwojem technologicznym w branży medycznej

Kwalifikacje

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy:

  • Masz już doświadczenie w pracy z klientem biznesowym, wiesz, jak badać jego potrzeby. Posiadasz predyspozycje sprzedażowe i zbijanie obiekcji nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • Odznaczasz się wysoką kulturą osobistą i możesz pochwalić się bardzo dobrą jakością prowadzonych rozmów,
  • Potrafisz dobrze organizować swój czas, wyznaczyć priorytety - co miesiąc otrzymasz swoje indywidualne cele do zrealizowania,
  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafiącą słuchać. Umiesz w jasny i zrozumiały sposób dzielić się wiedzą,
  • Jesteś elastyczn_ i świetnie odnajdujesz się w zmiennym środowisku. Dużo się u nas dzieje i zadania wraz z rozwojem projektu mogą się nieco zmieniać,
  • Odznaczasz się pozytywnym nastawieniem, szukasz rozwiązań i nie tracisz czasu na rzeczy, na które nie masz wpływu. Możesz się też pochwalić proaktywnością i dużym zaangażowaniem,
  • Potrafisz i lubić pracować w zespole - dbasz o swoje indywidualne cele, ale wspierasz też swoich współpracowników. Jesteś team playerem!
  • Znasz język angielski - jesteśmy międzynarodową firmą i pracujemy na zagranicznych systemach.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę (pierwszą na 3-miesięczny okres próbny, potem czas nieokreślony),
  • Wynagrodzenie podstawowe 5700 zł brutto i premię 2000- 3000 zł brutto miesięcznie, która jest uzależniona od realizacji targetu,
  • Pracę zdalną - mamy biuro tuż obok Dworca Zachodniego, w którym spotykamy się w ramach eventów. Jeśli wolisz pracować z biura, nie ma problemu!
  • Elastyczny grafik - jesteśmy dostępni dla naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 18,
  • Dwutygodniowe szkolenie wstępne pod okiem naszych trenerów (nauczymy Cię jak pracować z naszym produktem, korzystać z dostępnych narzędzi i systemów), a później wsparcie buddiego i Team Leadera,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, słuchawki).

  • Praca Wrocław
  • Team leader Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055