Consumer Engagement Platform Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Antal SSC/BPO
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Działania marketingowe związane ze zwiększaniem lojalności klientów
  • Nadzorowanie wdrażania, kodyfikacji, skalowania, realizacji i śledzenia strategii i kampanii angażujących konsumentów, a także inicjatyw personalizacyjnych
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingowymi jednostek biznesowych, agencjami medialnymi i kluczowymi partnerami medialnymi w celu zapewnienia zgodności i skuteczności kampanii
  • Identyfikowanie barier w rozwoju i aktywacji kampanii opartych na odbiorcach oraz opracowywanie rozwiązań poprzez edukację i zaangażowanie interesariuszy
  • Realizacja i optymalizacja kampanii we współpracy z menedżerami
  • Śledzenie wyników wdrażania personalizacji, przekazywanie wniosków i uwzględnianie ich w przyszłym planowania
  • Raportowanie produktywności działań związanych z personalizacją i ponownym wykorzystaniem zasobów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży cyfrowej i FMCG / detalicznej
  • Doświadczenie w zakresie własności produktu z udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu udanych produktów
  • Doświadczenie i znajomość praktyk komunikacji B2C dla FMCG/Retail
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu danych analitycznych i danych transakcyjnych w marketingu cyfrowym
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, prezentacyjne i komunikacyjne
  • Zdolność adaptacji
  • Umiejętność zrozumienia danych od klientów
  • Znajomość różnych możliwości automatyzacji marketingu, takich jak SalesForce Email Studio, Adobe Experience Platform, Cheetah Experiences, Google DV360, Monday.com, Bynder & Sprinklr będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy z zespołami technicznymi i nietechnicznymi w celu zarządzania i komunikacji
  • Proaktywność w znajdowaniu rozwiązań
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Elastyczne i responsywne podejście
  • Proaktywna postawa

Pracodawca oferuje

  • Współfinansowanie karty Multisport/dostęp do Platformy Kafeteryjnej
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez Pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę
  • Zakup produktów firmowych po preferencyjnych cenach
  • Wydarzenia integracyjne
  • Prezenty świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080