Cieśla szalunkowy - Zbrojarz - Murarz
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż zbrojenia szkieletu konstrukcji żelbetowych
  • przygotowywanie szalunków pod roboty murarskie / wylewanie betonu
  • wznoszenie ścian, inne prace murarskie
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • umiejętność współdziałania w zespole

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe przy pracach ciesielskich, zbrojarskich lub murarskich
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizacja dużych kontraktów w kraju
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół realizujący inwestycje na terenie Opolszczyzny i Śląska.

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Cieśla Strzelce Opolskie
  • Zbrojarz Strzelce Opolskie
  • Murarz Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692