Operator Mieszalni (chemia gospodarcza)
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami jakości;
  • Utrzymanie czystości instalacji produkcyjnych i otoczenia pracy;
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń i armatury;
  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz procedur ISO.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia do rozładunku substancji niebezpiecznych;
  • Podstawowa obsługa komputera.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dodatki za prace nocną i zmianową, 100% płatne nadgodziny, nagrody za staż, udział w audytach, szczególnie osiągnięcia, oraz programy lojalnościowe;
  • Profilaktyka zdrowotna i wsparcie w dbaniu o kondycję fizyczną;
  • Dofinansowanie do szkoleń i rozwoju;
  • Zniżki na produkty firmy, dofinansowanie posiłków, a także różnorodne wsparcie socjalne.

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293