Automatyk
  • Strzelce Opolskie
Automatyk
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Intersilesia McBride
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie
  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki
  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • Współpraca z elektromechanikami Działu Technicznego i pracownikami produkcji
  • Przeprowadzanie optymalizacji i modernizacji układów elektrycznych i automatyki
  • Dobór, montaż, uruchomienie i kalibracja układów aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Pomiary elektryczne okresowe: maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających
  • Utrzymywanie standardów czystości i organizacji stanowiska pracy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2;
  • Język angielski – komunikatywny
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata;
  • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)
  • Umiejętność programowania/diagnostyki sterowników SIEMENS S7,

Mile widziane:

  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe,
  • Umiejętność programowania/diagnostyki przetwornic częstotliwości producentów Schneider Elektric, Mitsubishi,
  • Umiejętność programowania/diagnostyki sterowników Mitsubishi, Omron.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji

  • umowę o pracę

Atrakcyjny pakiet benefitów:

  • dodatek nocny,

  • dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym,

  • nadgodziny płatne 100%,

  • nagroda jubileuszowa za staż pracy,

  • nagroda za aktywny udział w audytach oraz za szczególne osiągnięcia,

  • nagroda 7000 zł brutto w ramach programu „Poleć Znajomego”,

  • nagroda pieniężna za obecność,

  • nagroda pieniężna „Duma McBride” za zachowanie związane z naszymi Wartościami,

  • bony świąteczne,

  • wczasy pod gruszą,

  • profilaktyka zdrowotna - dofinansowanie do zakupu okularów korygujących,

  • karnety Multisport i rehabilitacyjne,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • wyprzedaż pracownicza - sprzedaż naszych produktów pracownikom po preferencyjnych cenach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • możliwość przystąpienia do Programu Ubezpieczenia Grupowego oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),

  • Program Wsparcia Pracowników,

  • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa,

  • możliwość uzyskania bezzwrotnej zapomogi z FŚS,

  • Charytatywny Fundusz McBride - jednorazowego dofinansowania kosztów ponoszonych na dokształcanie dziecka.

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228