Cieśla szalunkowy
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
Mosty Łódź S.A.
7. 4. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prace ciesielskie na obiektach budowlanych,
  • budowanie szalunków systemowych typu PERI, DOKA,
  • możliwość pracy w delegacji.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • min. 2 lata pracy na stanowisku cieśli,
  • atutem będzie znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy na budowie,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilność zatrudnienia.

  • Praca podkarpackie
  • Cieśla podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315