Cieśla prowadzący
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Grupa590
30. 4. 2024

Grupa590 to polska firma rekrutacyjna działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli prowadzącego.
Otrzymasz:
• Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (bezpośrednio u naszego klienta)
• Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz
• Ubezpieczenie na życie
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Zakres obowiązków:
• montaż szalunków,
• praca z rysunkiem technicznym,
• koordynowanie pracy grupy cieśli,
• kontakt z niemieckim nadzorem na budowie.
Oczekiwania:
• czynne prawo jazdy kat. B.;
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• niemiecki na poziomie komunikatywnym
• umiejętność czytania rysunku technicznego
Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  • Praca Rzeszów
  • Cieśla Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523