Cieśla prowadzący – Niemcy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Cieśla prowadzący

Grupa590 to polska firma rekrutacyjna działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli prowadzącego.

Otrzymasz:

•Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (bezpośrednio u naszego klienta)

•Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz

•Ubezpieczenie na życie

•Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zakres obowiązków:

•montaż szalunków,

•praca z rysunkiem technicznym,

•koordynowanie pracy grupy cieśli,

•kontakt z niemieckim nadzorem na budowie.

Oczekiwania:

•czynne prawo jazdy kat. B.;

•minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

•niemiecki na poziomie komunikatywnym

•umiejętność czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  • Praca Rzeszów
  • Cieśla Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315