Bio-Clean szuka pracownika
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Bio-Clean Polska sp. z o.o.
20. 3. 2024

Bio-Clean jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferująca kompleksowe usługi między innymi: czyszczenia po
pożarach, zgonach, powodziach, usuwania szkód, pracach rozbiórkowych, badaniach laboratoryjnych, audytach mikrobiologicznych. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz
prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.
Firma Bio-clean PPU Polska - lider w branży specjalistycznego czyszczenia ( sprzątanie przemysłowe, czyszczenie elewacji, kostki brukowej )poszukuje pracownika na stanowisko:
Specjalista - sprzątacz
OBOWIĄZKI :
- czyszczenie powierzchni płaskich
- praca przy dekontaminacjach
- prace dezynfekcyjne
- dbanie o jakość wykonywanych prac
- dbanie o dobrą jakość sprzętu firmowego
WYMAGANIA:
- Prawo jazdy kat B
- Dyspozycyjność
- Rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Komunikatywność, wysoka kultura osobista
OFERUJEMY :
- Atrakcyjne zarobki
- Szkolenia zakończone certyfikatem
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim
- Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze
Praca w naszej firmie jest okazją do pracy w dobrej atmosferze, w zespole dynamicznych ludzi w firmie na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze
odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i inicjatywa. Firma oferuje pracownikom rozwój personalny poprzez szkolenia.
Praca w delegacji na terenie kraju.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.
Kontakt:
Tel.: 782 – 361 - 084

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862