Pracownik transportu wewnętrznego
  • Wrocław
pracownik transportu wewnętrznego
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy od zaraz?

Masz prawo jazdy kat. B lub UDT i chcesz nauczyć się obsługi tuggera?

Mamy ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem na Psim Polu !

Zarabiaj ponad 5302 zł brutto/mies.i miej wolne weekendy

Obecnie poszukujemy osób z prawem jazdy kat. B lub UDT do obsługi tuggera.

Oczekujemy

  • prawa jazdy kat. B lub UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe 31,56 brutto/godz.
  • premie nawet1000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • pracę w systemie trzyzmianowymod poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

Zadania

  • operowanie tuggerem
  • dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
  • szeroko pojęte prace magazynowe

  • Praca Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659