Pakowacz || kariera od pracownika produkcji do lidera
  • Wrocław
pakowacz || kariera od pracownika produkcji do lidera
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Mamy nowe miejsca pracy w rodzinnej firmie! Praca dla Pań

Super Oferta! Wynagrodzenie nawet 5250 zł

Lokalizacja: ul. Kwiatkowskiego, Wrocław

Dojedziesz autobusem 933 oraz 125

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ

tel. 609502807 - mam na imię Małgosia, pracuję pon-pt (9-17)

Oczekujemy

  • gotowości do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) lub 4 brygady (16 dni po 12h) - wybierz jak chcesz pracować

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ – tel. 609502807 - mam na imię Małgosia, pracuję pon-pt (9-17)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową lub na stałe
  • wynagrodzenie nawet 5250 brutto
  • paczki na święta, imprezy integracyjne oraz rodzinne
  • możliwy rozwój zawodowy od pracownika produkcji do lidera
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, program emerytalny)

Zadania

  • pakowanie produktów do kartonów
  • naklejanie etykiet

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pakowacz Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293