Banking Champions - Zespół Optymalizacji Cyfrowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
8. 6. 2024

1079472701

Obowiązki

  • Zwiększanie skuteczności hiperautomatyzacji zastosowanej w procesach dotyczących klientów firmowych, dzięki szerszemu zastosowaniu najnowszych technologii w tym AI/OCR

  • Usprawnianie procesu obiegu dokumentów na styku klient firmowy - bank w celu pełnej automatyzacji

  • Testowanie nowych i obecnych funkcjonalności/narzędzi/rozwiązań dotyczących bankowości elektronicznej

  • Tworzenie raportów, analiz, weryfikacja i modyfikacja istniejących procesów

Wymagania

  • Jesteś entuzjastą nowych technologii, sztucznej inteligencji, robotyzacji, optymalizacji procesów

  • Znasz zasady optymalizacji procesów

  • Znasz podstawy zasad funkcjonowania banku

  • Posiadasz wiedzę z zakresu wdrożeń nowych inicjatyw i technologii

  • Posiadasz wiedzę z obszaru AI i OCR

Oferujemy

  • 3-5 miesięczny staż w ramach umowy o pracę, rozpoczynający się w lipcu

  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem

  • Płatny urlop „na sesję”

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370