Banking Champions - Departament Księgowości i Rozliczeń Terenowy Zespół Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
17. 5. 2024

1047370801

Obowiązki

  • Scentralizowaną obsługę księgową gospodarki własnej Banku w jednostce Centrali Banku.
  • Przyjmowanie korespondencji z wpływającymi dokumentami od kontrahentów Banku.
  • Wprowadzanie dowodów księgowych do wewnętrznego, elektronicznego obiegu dowodów księgowych Banku.
  • Ewidencję księgową dokumentów z obszaru zobowiązań banku za dokonane zakupy, z uwzględnieniem ewidencji podatkowej (podatek dochodowy od osób prawnych, podatek VAT).
  • Wykonywanie płatności za faktury zakupowe Banku.

Wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe lub jesteś w trakcie ostatniego roku nauki na kierunkach ekonomicznych (mile widziana rachunkowość).
  • Chcesz zdobyć doświadczenie z obszaru księgowości.
  • Posiadasz umiejętności obsługi aplikacji MS Office.
  • Masz chęć uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu księgowości i przepisów podatkowych.
  • Lubisz pracę zespołową.
  • Twoje mocne strony to sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie w zadania, konsekwencja w działaniu.
  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • 4-5 miesięczny staż w ramach umowy o pracę, rozpoczynający się w lipcu
  • Płatny urlop „na sesję”
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353