Banking Champions w Zespole Komunikacji Wewnętrznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
6. 6. 2024

1076977401

Obowiązki

  • Udział i wsparcie projektów organizowanych przez jednostki biznesowe w ramach działań komunikacji wewnętrznej.
  • Dystrybucja wewnętrznego newslettera i komunikatów mailingowych.
  • Publikacja aktualności w intranecie.
  • Edycja stron – nanoszenie zmian w intranecie.
  • Tworzenie stron intranetowych na platformie SharePoint.
  • Tworzenie tekstów na potrzeby komunikacji wewnętrznej.
  • Dostosowywanie tekstów/komunikatów do wytycznych redakcyjnych komunikacji wewnętrznej.

Wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe lub jesteś w trakcie ostatniego roku nauki.
  • Chcesz zdobyć doświadczenie z obszaru bankowości.
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie.
  • Jesteś osobą zaangażowaną w powierzone obowiązki.
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.

Oferujemy

  • 4-5 miesięczny staż w ramach umowy o pracę, rozpoczynający się w lipcu.
  • Płatny urlop „na sesję".
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678