Banking Champions Biuro Automatyzacji i Robotyzacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
29. 5. 2024

1073227201

Obowiązki

  • Aktywny udział w projektach realizowanych w jednostce w zakresu robotyzacji i rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji do przetwarzania dokumentów i danych (documents understanding), w tym rozwiązań chmurowych wiodących dostawców.
  • Uzgadnianie wymagań do rozwoju robotów we współpracy z klientami wewnętrznymi i IT, w tym prowadzenie warsztatów.
  • Uzgadnianie wymagań dla wykorzystania documents understanding w procesach biznesowych we współpracy z klientami wewnętrznymi i IT.
  • Wspieranie i współpracę z Product Ownerem i klientami wew. w zakresie terminowej realizacji zadań.
  • Prowadzenie prezentacji zmian w systemach dla klientów wewnętrznych i interesariuszy.
  • Weryfikację dostarczanych rozwiązań w systemach z wymaganiami, w tym współpracę i/lub koordynację w zakresie testów.
  • Obsługę JIRA, w tym przygotowanie user stories.
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Wymagania

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy zespołowej, w tym pracy w metodyce zwinnej (np. SCRUM) lub projektowej.
  • Chcesz zdobyć lub pogłębić wiedzę w zakresie nowych technologii takich jak robotyka, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, rozwiązania chmurowe.
  • Jesteś studentem 3-5 roku lub max 2 lata po ukończeniu studiów.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami MS Office.
  • Jesteś osobą samodzielną, terminową i lubiącą dynamiczne środowisko pracy.
  • Lubisz stale rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.
  • Doświadczenie analityczne w optymalizacji procesów lub usprawnień.

Oferujemy

  • 4-5 miesięczny staż rozpoczynający się w lipcu
  • Przerwę na sesję
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Wsparcie Mentora i współpracę z Ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w wyjątkowych inicjatywach realizowanych w banku m.in. wewnętrznych akcjach charytatywnych, ekologicznych, sportowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy i dużo ciekawych wyzwań
  • Możliwość pracy zdalnej

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055